Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes Curitiba appartementen liggen binnen 3 km van het Museu Oscar Niemeyer en biedt draadloos internet voor zaken of vrije tijd. Het appartement is geschikt voor maximaal 5 gasten.
Igreja Ortodoxa Antioquina São Jorge is op een korte afstand van het 2-badkamer appartement in Curitiba. De accommodatie is op 25 minuten wandelen van de Kathedraalbasiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Licht genesteld.
Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartementen zijn uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken. Estacao-tubo Presidente Taunay bushalte ligt op 300 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Botanische tuin5 km
- Novo Batel Mall900 m
- German Woods2,9 km
- Mueller Mall1,8 km
- Arena da Baixada Stadium2,2 km
- Contemporary Art Museum1,4 km
- NovoMuseu3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats op locatie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement?
Het duurt 15 minuten lopen om van Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement?
De prijs van het boeken van Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement is $142. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement?
Para Toda A Familia Ac 5 Hospedes appartement heeft privéparkeren.